Android Apk Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü,There is a problem parsing the package Error

Android Apk Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü,There is a problem parsing the package Error,Android paket ayrıştırma hatası,apk paket ayrıştırma hatası çözümü

Android telefonlarımıza uygulama yüklerken en beklenmedik zamanda , tam oyunu oynayacakken, uygulamayı kullanacakken alırız There is a problem parsing the package, paketi ayrıştırmada bir sorun var hatasını.

Peki bu There is a problem parsing the package, paketi ayrıştırmada bir sorun var  hatasını,apk ayrıştırma  sorunu neden kaynaklanır?

 

Android Apk Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü,There is a problem parsing the package Error
Android Apk Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü,There is a problem parsing the package Error

 

1.Çözüm

Apkları,Android uygulamalarını Google Playden indirmek daha güvenlidir,telefonunuza dışarıdan,bilinmeyen  kaynaklardan apk yüklemek çok ciddi  güvenlik açıklarına sebep olur. Whatsapp,Facebook,Instagram bilgileriniz,banka bilgileri ile özel dosyalarınızı riske atmış olursunuz.

Android paket ayrıştırma hatası çözümünü   Google Playden indireceğiniz uygulamayı,oyunu aratıp indirerek çözebilirsiniz.Hem bi düşünün indirdiğiniz apk içeriğiyle oynanmış,değiştirilmiş olabilir,nereden bileceksiniz?

Hem adamlar neden apkyı  dışarıdan neden sunmak için uğraşsınlar?

2.Çözüm

Telefonumuzun android versiyonu ile yüklemeye çalıştığımız apk uygulamasının sürümleri uyumlu değildir.Cep telefonumuzun android sürümü, apk’yı,mobil uygulamanın sürümünden eskidir.

Yani telefonumuz uygulamadan eski sürüm android güncellemesi içerdiği için telefonumuza uygulamayı kuramayız.

Özellikle bazı uygulamalar eski sürüm telefonlarda çalışmazlar.Telefonumuz ile ilgili olan sürümü bulmalıyız. Android akıllı telefonumuzdan Cihaz Hakkında kısmından cihazımızın sürümünü öğrenerek aradığımızoyunu/uygulamayı örneğin android 2.3 (aradığınız uygulama/oyun) şeklinde bulabilirsiniz.

3.Çözüm

Bu sorun Android paket ayrıştırma hatası aldığımız uygulamanın bağlantı kaynaklı olarak  eksik inmesinden kaynaklı olabilir.  Android paket ayrıştırma hatası çözümü olarak indirdiğimiz yerdeki dosya boyutu ile inen  dosyaların boyutlarını karşılaştırarak apkyı yeniden indirip sorunu çözebiliriz.

4.Çözüm

There is a problem parsing the package, paketi ayrıştırmada bir sorun var  hatasını alıyorsanız,arka plandaki uygulamaları kapatıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

5.Çözüm

Eğer bilgisayarınız varsa apk uygulamayı bilgisayara indirip USB kablo yoluyla android akıllı telefonunuza aktarıp deneyerek apk paket ayrıştırma hatasını çözebilirsiniz.

6.Çözüm

Yukarıdaki paket ayrıştırma sorunu çözümlerini deneyip çözüme ulaşamadıysanız,android akıllı telefonunuzu yeniden başlatıp tekrar denemelisiniz.

7.Çözüm

Her türlü çözümü denediyseniz, There is a problem parsing the package, paketi ayrıştırmada bir sorun var çözümü konusunda bu hata son olarak apk,android oyun,uygulama geliştiricinin sürümü yanlış girmesidir.

Veya cemilik yapması veya bilerek ve  isteyerek android telefon uygulama,oyun gereksinimlerini karşılamıyor,düşük kalıyor diye sizin android akıllı cihazınızı kapsamaması  olabilir. Son olarak bu hata ile ilgili olarak üretici ile iletişime geçebilirsiniz.

Çözüme hala ulaşamadıysanız,yoruma yazın,beraber ilerleyelim…

 

There is a problem parsing the package, paketi ayrıştırmada bir sorun var çözümü konusunda  hazırladığım video aşağıdadır:

Kanalıma üye olmayı unutmayınız 🙂

 

One thought on “Android Apk Paket Ayrıştırma Sorunu Çözümü,There is a problem parsing the package Error

Bir cevap yazın