Samsung Side Sync Kullanımı

SideSync

side sync nasıl kullanılır
side sync nasıl kullanılır

Samsung Telefonunuzu Bilgisayarınızdan Kontrol Etmek İçin En İyi Yöntem Bu !

SideSync ile telefonunuzu bilgisayardan kontrol edebilir, dosya aktarımı yapabilir, bilgisayarınızda telefonunuzda oyun oynayıp video izleyebilirsiniz.

Bu sistemi kullanabilmek için bilgisayarınıza aşağıda yazılımları yüklemeniz gerekiyor.

Windows İçin

http://www.samsung.com/global/download/Sidesyncwin

Mac İçin

http://www.samsung.com/global/download/Sidesyncmac

 

Kurulumu basit şekilde tamamladıktan sonra bilgisayar ekranına Side Sync yazılımı geliyor. Bundan sonra yapmanız gereken telefonunuzdan da Side Sync  yazılımını Play Store veya Iphone için App Store’dan indirmeniz ve yüklemeniz gerekli.

Daha sonra telefon ve bilgisayarınızı aynı ağa bağlayın, cihazı otomatik bulursa seçebilirsiniz. Eğer bulamazsa Qr kodunu telefondan taratarak veya telefondaki pini bilgisayarda yazılıma girerek bağlantıyı sağlayabilirsiniz.

Bu şekilde bağlantıyı sağladıktan sonra mouse ve klavyenizi telefonda kullanabilirsiniz. Mouseunuzu bilgisayarın dışına sola veya sağa alınca telefon ekranında olduğunu görebileceksiniz. Bundan sonra bilgisayardan telefonunuza girebilir, her türlü işlemi yapabilirsiniz. Telefonda müzik dinlerken aynı anda bilgisayara müziği verebilirsiniz. Kopyala yapıştır ile cihazlar arası dosya alabilirsiniz.

Telefonunuzda uzun bi mesaj mı yazmanız gerekiyor? İşte o zaman da bilgisayar klavyenizi kullanarak telefonda yazı yazabilir, rahatça oyun oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın