Youtube Koyu Tema ve Yeni Youtube !

Merhabalar,
Youtube yeni bütünleştirilmiş ve kolay kullanımı ile karşınızda. Bu yeni tasarımda karanlık mod ile geceleri video izlemek harika bir tecrübe.

 

 

Eğer siz de yeni youtube neredeymiş,karanlık mod nerdeymiş de görmemişim diyorsanız. Aşağıdaki link ile yeni Youtube ‘a giriş yapabilirsiniz.

http://youtube.com/new

Yeni Youtube sayfasına girdiğinizde karşınıza birleştirilmiş bir anasayfa çıkıyor.Bu minimal tasarım ile beğendiğiniz videoları, aboneliklerinizden gelişmeleri,önerileri ve yarıda bıraktığınız videoları  karşınızda görüyorsunuz.

Youtube Koyu Temaya Nasıl Geçebilirim ?

Youtube yeni tasarıma geçiş yaptıktan sonra Youtube sayfasında sağ üstteki profil resminize tıklayarak Koyu Tema : Kapalı kısmını Koyu Tema: Açık olarak değiştirirseniz  Youtube Koyu temaya giriş yapmış olursunuz.

 

İsterseniz Klasik Youtube’u geri yükle kısmından eski Youtube versiyonuna dönebilirsiniz.

Neden Youtube Koyu Tema Kullanmalıyım ?

Youtube gece gözümüzün beyaz renkleri algılamakta zorluk çekmesi ve gözümüzü açık renklerin daha çok yormasını engellemek için Koyu Tema’yı etkinleştirmiş durumda.

Youtube günümüzde video sitesi olmaktan daha çok müzik dinlenilen, yorumların ortada koşturduğu, para kazanılan,bolca zaman harcayan bir sosyal medya ortamı durumuna geldi. Youtube bağımlılığına karşı duyarlı olmak ve dikkatli olmak gerek, binlerce kanalda saçma sapan milyonlarca içerik var, dikkatli olun derken Sosyal Mesajı da verdim sonunda diyerek ayrılır yazar…

Diğer yazılarımızda görüşmek üzere… Güncel Kalın !

Bir cevap yazın